خانه / قبولی تضمینی در آزمون آیین نامه

قبولی تضمینی در آزمون آیین نامه

قبول شدن در آزمون آیین نامه از جمله راحت ترین کارهای دنیاست به شرطی که راه و روش قبولی را یاد گرفته باشید.

در همین چند ماه گذشته بود که دو آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی حذف شدند و دو آزمون تبدیل به یک آزمون آیین نامه شد که بعد از قبولی در این آزمون آیین نامه مستقیم نوبت به امتحان شهری میرسد.
برای قبول شدن در آزمون،خواندن کتاب کافیست و اگر چند تست هم بزنید سرعت عمل بالایی خواهید داشت همچنین تست های آیین نامه کمک میکند با نحوه ی سوال ها در امتحان آشنا شوید.
در اینجا مجموعه ایی از مهمترین نکات و سوالات را برای شما به صورت رایگان آماده کرده ایم،سعی کنید تمام آزمون ها را با نمره کامل قبول شوید چون در آزمون اصلی شما تنها مجاز به چهار اشتباه از سی سوال هستید و با اشتباه پنجم رد خواهید شد پس آزمون های آنلاین را با حوصله و دقت شرکت کنید و اگر نیاز بود دوباره آزمون را تکرار کنید.

مجموعه تست های رایگان آزمون آیین نامه

آزمون آیین نامه 1  آزمون آیین نامه 2  آزمون آیین نامه 3

  آزمون آیین نامه 4  آزمون آیین نامه 5  آزمون آیین نامه 6

  آزمون آیین نامه 7  آزمون آیین نامه 8  آزمون آیین نامه 9

اگر می خواهید در امتحان آیین نامه قبول شوید پس حتما مطالب پایین را بخوانید.

در آزمون های بالا ما تنها برخی از قسمت های بسته را برای شما به صورت رایگان آماده کرده ایم و در صورت نیاز میتوانید بسته “قبولی در آزمون آیین نامه” را تهیه کرده تا با سوالات ایی که بر اساس کتاب جدید آیی نامه رانندگی تهیه شده آشنایی پیدا کرده و در امتحان آیین نامه به راحتی بدون خواندن کتاب و تنها با یک ساعت مطالعه این بسته در امتحان با کمترین اشتباه قبول شوید.
برخلاف دیگر وبسایت های مشابه که بعد از تغییر در روند امتحانات آیین نامه هنوز از سوالات دوره های قبل استفاده می کنند،بسته ایی که برایتان آماده کرده ایم  بر اساس کتاب آیین نامه جدید است و دیگر از نمونه سوالات قدیمی استفاده نشده است.

با رعایت موارد گفته شده در این دوره دیگر به هیچ دوره و آموزش ایی نیاز نخواهید داشت.

(استفاده از بسته تنها برای خریدار بسته مجاز است)

Action button

هزینه بسته:هجده هزار تومان

بلافاصله بعد از پرداخت میتوانید فایل ها را دانلود کنید.

**اگر قادر به پرداخت به صورت آنلاین نیستید(و یا رمز دوم ندارید)می توانید هزینه بسته را به شماره کارت 6037997172177363 به نام امیرحسین حبیبی واریز کنید و بسته را در تلگرام و دیگر شبکه ها اجتماعی دریافت کنید.

**همچنین اگر قادر به دریافت بسته به صورت PDF نیستید میتوانید بسته فیزیکی که به صورت جزوه چاپ شده با مبلغ بیست و چهار هزار تومان درب منزل خود تحویل بگیرید(هزینه پست به تمام نقاط کشور و چاپ فایل رایگان می باشد) برای دریافت بسته با شماره 09029291708 تماس بگیرید.

لطفا به این مطلب رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما(09029291708)