ایالات متحده اکنون گزارش می دهد 144 ، 520 مورد ویروس کرونا (COVID-19) با مدل هایی که به سمت بالا از a طراحی می شوند میلیون مورد با انتشار این ویروس یکی از بهترین راه های صاف کردن منحنی این است که تا جای ممکن در خانه بمانید. اما 100٪ از اوقات ماندن در خانه برای خیلی ها گزینه نیست. مواد غذایی هنوز باید خریداری شود ، داروها باید تهیه شوند و کارگران ضروری هنوز باید به محل کار خود بروند. در نتیجه ، رانندگان باید برای محافظت از خود و خانواده در خانه اقدامات احتیاطی بیشتری انجام دهند.

5 نکته ایمنی برای رانندگی در هنگام شیوع ویروس کرونا

 1. هنگام پر كردن وسیله نقلیه خود ، در لمس پمپ های سوخت محتاط باشید. طبق carrentals.com ، متوسط ​​دستگیره پمپ بنزین برابر است 11،835 بار کثیف تر از صندلی توالت عمومی هنگام سوختن دستکش ، استفاده از دستکش محافظ را در نظر داشته باشید ، اما مطمئن شوید که چگونه می توانید آنها را به درستی خارج کنید تا از آلودگی جلوگیری کنید.
 2. تعداد توقف ها را محدود کنید. در مورد اینکه کجا و چند ایستگاه در حالی که بیرون هستید ، استراتژیک باشید. در صورت امکان برای درایوهای خود در هفته برنامه ریزی کنید تا از توقف بیش از حد و افزایش خطر مواجهه جلوگیری کنید.
 3. اهرم پرداخت های بدون تماس. استفاده کنید روش های پرداخت بدون تماس تا آنجا که ممکن است هنگام خرید. پرداخت های بدون تماس شامل Apple Pay ، Samsung Pay و Android Pay است. این باعث کاهش تماس با سطوح معمولاً لمس شده مانند پایانه های کارت اعتباری هنگام پرداخت می شود.
 4. هر بار که به وسیله نقلیه خود وارد می شوید از ضد عفونی کننده دست استفاده کنید. این به شما کمک می کند تا از آلودگی وسیله نقلیه به میکروب هایی که ممکن است در جای دیگری گرفته اید ، جلوگیری کنید.
 5. وسایل نقلیه خود را هر روز ضد عفونی کنید. تمام سطوح را که اغلب لمس می کنید ، روزانه اگر چند بار در طول روز نیست ، با دستمال های ضد عفونی کننده پاک کنید. درباره روشهای ضد عفونی داخلی بیشتر بدانید از AMMO NY در آموزش ویدئویی خود.


  سطوح معمول میکروبی شامل:

 • فرمان
 • دستگیره درب داخلی
 • دکمه تعویض دنده
 • کمربند ایمنی
 • شماره گیری های رادیویی
 • دارندگان جام
 • داشبورد

مهم این است که اطلاعات جدیدی که به صورت محلی و فدرال منتشر می شود مهم است زیرا بیماری همه گیر COVID-19 هر روز در حال پیشرفت است. حتماً به طور مرتب به وب سایت های ایالت و دولت محلی خود سر بزنید.

پاسخ راننده برتر به COVID-19

ما به طور فعال در حال توسعه یک گزینه کلاس درس WEBCAST برای ساکنان ایلینوی هستیم تا بتوانیم برای دانشجویان فعلی و جدید آموزش کلاس جایگزین ارائه دهیم. گزینه های WEBCAST برای اوهایو و میشیگان درانتظار است ، اما امیدواریم که به زودی این گزینه را ارائه دهیم. ما پیش بینی می کنیم این برنامه را در هفته 6 آوریل سال 2020 اجرا کنیم. کلاسهای رانندگی سنتی ما تا زمان لغو مأموریت COVID-19 در مسافت های اجتماعی در دسترس نیستند. ما همچنین تمام دروس داخل اتومبیل را که برنامه ریزی شده تا 30 آوریل 2020 است لغو کرده ایم.

وزیر امور خارجه قبلاً اعلام کرده است که مهلت اتمام دانشجو بیش از 9 ماه فعلی تمدید خواهد شد ، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی نیست که دانش آموز برنامه خود را به موقع کامل کند.

کلاسهای تابستان و پاییز هستند برای ثبت نام در دسترس است – این کار را می توان بصورت آنلاین و یا با تماس با خدمات مشتری به شماره 1-800-374-8373 انجام داد.

با مراجعه به سایت ما ، وضعیت فعلی خود را حفظ کنید صفحه بروزرسانی عملیات ویروس کرونا.

منابع COVID-19